| anasuperba a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste servere private de metin 2 cu MC, sa aiba NPC pentru skilluri si altele...arme si armuri cat mai mari la magazine si bine inteles rate mari. Vreausa fie ON! Pt un raspuns bun dau fundita pe loc...am sa verific acest mesaj in cateva minute. Sper sa ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| ExXo a răspuns:

Exista un server de metin 2 privat Metin 2 Mondial numai ca e pe franceza si lvl maxim:250 armuri +9 la magazina pana la otel negru care nu ti-l da cu +9 si in rest e fain numa un sfat bagate pe ultra fun si sa nu vb in romana ca iti baneaza contul sa vb pe engleza sau nu vb deloc