| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog care sunt cele mai tari jocuri pentru psp dintre acestea: Prince Of Persia Rival Swords/ Revelations, Metal Gear, Pursuit, Medal Of Honor Heroes, Aliens vs Predator, Mototrax, Secret Agent Clank, Pirathes of the Craibbean, Star Wars, Gta, The Simpsons, Sims 2, Final Fantasy, NFS Carbon/ Most Wanted, NBA, Naruto, Toy Story 3, Yu gi oh, Mortal Kombat, Lord of Arcana, Fired Up, Scooby Doo, Coded arms, Crazy taxi, Skreck the tird, Tomb Raider, Spider-Man, Free Running, Metal Plus, Midnight Club 3 si Call of Duty. Vreau pareri, sa stiu care sunt cele mai tari si poate aveti si alte recomandari de games for psp.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Toate jocurile care au +16 sau +12 clar nu te apuca de Scooby Doo

| DaNNzU a răspuns:

Ai putea sa joci Sims 2 daca ai timp mult sa petreci la PSP, iar daca doar te joci 30-40 min si te plcitisesti joaca ceva care e pe misiuni, si aci cate o misune gen GTA.