| yknow a întrebat:

Stie careva de unde pot sa iau si eu jocuri pentru andoid 2.3.6?

12 răspunsuri:
| William a răspuns:

Incearca pe mobile9.

| yknow explică (pentru William):

Imi trebuie cont?

| William a răspuns (pentru yknow):

Daca vrei sa descarci jocuri, muzica, teme, carti, poze si alte chestii pentru telefon de pe mobile9 nu ai nevoie de net pe tel, ci de cablu usb. Eu am si cont pe site dar nu e nimic special, doar ca nu mai astepti alea 8 secunde ca sa descarci ceva. In caz ca nu stii cum sa folosesti site-ul iti spun eu. Cnad intri pe www.mobile9.com/‎ o sa vezi o bara mare unde scrie ''Enter Device Name'' Acolo scrii ce telefon ai (exemplu: Samsung I9010 galaxy S Giorgio Armani) si o sa iti apara pe pagina poze cu diferite telefoane, dai click pe al tau. In partea stanga a paginii o sa iti apara o poza cu telefonul ales si sub ea o sa ai Overview, Themes etc. Daca vrei jocuri dai la Apps si o sa iti apara o lista cu jocuri. Cand ai ales un joc pe care vrei sa il descarci dai click cu rotita de la mouse pe el (asta ca sa iti deschida pagina intr-un tab nou) sau click stanga si apoi apesi Download. Daca ai descarcat un joc de pe mobile9, ai introdus cablul usb in pc si in telefon si nu merge sa pui jocurile pe telefon sa imi spui, ca am rezolvare si pentru asta.

| SexyBengos a răspuns (pentru William):

Mai bun Google Play.

| William a răspuns (pentru SexyBengos):

Poti sa descarci jocuri in pc iar apoi sa le pui pe telefon cu cablul usb? Daca da, cum?

| SexyBengos a răspuns (pentru William):

Da, depanare USB.
Si folosind Google Play descarci mai rapid si fara stres (doar doua - trei click-uri). In plus, aplicatiile nu au virusi, deci e o sursa sigura.

P.S.: Ai Android cumva?

| SexyBengos a răspuns (pentru William):

Am vazut inca ceva: aplicatiile sunt vechi si nesigure laughing

| William a răspuns (pentru SexyBengos):

Am Android, si tot nu mi-ai explicat cum sa descarc in pc jocurile.

| yknow explică:

Dar fara sa necesite conexiune la internet.

| Margarit_Alex_1998 a răspuns:

Google Play.