| Simbol1 a întrebat:

Stie careva unde pot gasi GTA 5 de downloadat gratis?
Dau funda!

3 răspunsuri:
| SpeedGonzales a răspuns:

Cum a zis si emybrt, inca nu a aparut piratat, a da, Compania RockStar a anuntat cu mult inainte ca jocul GTA V va putea fi jucat doar pe xbox 360 si ps 3. Acum sa vedem daca ne face o surpriza R* si va aparea pe pc.

| EmyBrt a răspuns:

Nu ai de unde sa il iei...
Este nou aparut in magazine, iar "piratat" pe internet va aparea intr-un an sau doihappy
Iar ce gasesti pe net sunt doar programe de keylogger sau unele "fake" care iti sterge tot din pc.happy

| Cojocaru_Dan_1979 a răspuns:

Ma poate ajuta careva sa_mi spuna de unde pot downloada gta5 de xbox 360