| Hellios a întrebat:

stie cineva cum imi pot schimba parola la metin2 dau funda big grin

1 răspuns:
| lopaca97 a răspuns:

Te duci frumos pe site la metinul pe care il joci...dai login pe site, apoi scrie undeva change password(schimba parola) si apoi bagi id de yahoo pe care te-ai inregistrat si iti trimite un mail cu o pagin unde sa schimbi... daca nu e asa pur si simplu acolo la change password scrii prima data parola veche apoi de doua ori parola noua