| Tibs a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand vreau sa ma uit la un film de pe stick pe televizor imi da eroare? Cu toate ca filmele merg pe televizor, de exemplu cele de la aparatul foto merg. URGENT, DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| noisolpXekuNemertXe a răspuns:

Poate pentru că sistemele nu se acceptă sau formatul filmelor de pe stick nu este bun. Verifică pe un computer în ce format se află filmele și schimbă-l.
De exemplu: "******.exe" trebuie schimbat în ".MP4", ".AVI" etc.
Sper să nu mă înșel, dar încearcă și poate vor merge.

| Tibs explică (pentru noisolpXekuNemertXe):

Nu, nu este de la format...formatul este.avi si merge garantat.