| klark7410 a întrebat:

Stie cineva un program de inlaturat dungile alea negre de deasupra si de jos de la filme si de atasat subtitrarea in film si totodata sa o si pot mari cat vreau? am in autocar un televizor si filmele le pun pe un stick dar cand le pun se vad dungile negre iar subtitrarea este mica...dau funda destul de mare...Va multumesc!

1 răspuns:
| Florin_Gherhes_1995 a răspuns:

Pentru atasat subtitrarea de film iti recomand Pocket Divx Encoder(e freeware pe google)
In rest, acele dungi sunt o problema de rezolutie.Cu acelasi program poti modifica sa nu mai apara si sa fie widescreen, ca practic asta vrei. Sper ca ti-am fost de folos