| Marius2003 a întrebat:

Stie cineva jocuri online cu vraji si lupte ca Wizard101, Metin2RO,etc?

Răspuns Câştigător
| ???x????? a răspuns:

Pai, Metin2ro are CEA MAI BUNA GRAFICA, si are ceva, foarte bun in el, simt ca el e primul joc cu asa zisele ''vraji'' pe care l-am jucat, sincer nu am mai intalnit mai bun sau macar egal cu Metin2Ro, dar raspunsul nu acesta, ci acesta, jocurile sunt : 4Story, Aion, World Of Warcraft(WOW), Forsaken World(acesta cred ca e foarte asemanator cu metin), King of Kings 3
Pandora Saga
Dungeons & Dragons Online
Flyff: Fly For Fun
Troy Online
Scarlet Legacy
Rusty Hearts
Storm Online
Soul Order Online
Lucent Heart
Craft of Gods
Kabod Online
Cabal Online
Dynasty Warriors Online
Legendary Champions
Mythos
Forsaken World
Return of Warrior
Erebus Travia Reborn
Tales of Fantasy
EverQuest II
Mabinogi
CardMon Hero
Vindictus
The Lord of the Rings Online
Zentia
Divine Souls
Legend of Martial Arts
War of Angels
Dragon Oath, Perfect world international, Aqw, Silkroad Online, Talisman Online, Perfect World, Metin 2, Aion, PWI (perfect world international), Forsaken World, Jade Dynasty, Sould Order, Tera Online, Dragon Nest, TLBB, Cabal, Requiem, City Of Heroes, 4Story, Age of Empires Online.
, Aion(F2p)
Lineage2(F2p)
PerfectWorld
Wow(World of Warcraft free pana la lvl 20)
Craft of Gods
Kabod Online
Cabal Online
Dynasty Warriors Online
Legendary Champions
Mythos
Forsaken World
Return of Warrior

Divine Souls
Legend of Martial Arts
War of Angels
Dragon Oath, City of heroes

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru ???x?????):

Metin2 cea mai buna grafica? Ce baba proasta-tampita ti-a spus asta? Sa stii ca WOW are CEA MAI BUNA GRAFICA si ca este CEL MAI BUN joc din lume ok? Nu mai zi tu fara sa joci jocurile alea ce e misto si ce nu ok? Ca nu ai tu pc de ele

4 răspunsuri:
| ???x????? a răspuns:

Scuza-ma daca am repetat jocuri, dar ma grabeam big grin big grin big grin big grin big grin big grin

| ???x????? a răspuns:

1)am laptop 2) iti scot niste vorbe idioate din gura! 3) toata lumea crede ca metin2 are cea mai buna grafica 4) Am pc bun si pentru NFS world, dar nfs world nu e nimic pe langa laptop-ul meu! Asa ca prin vorbele tale ies ca tu esti chiar prost si nu stii sa pretuiesti, gandeste, si apoi publica tongue

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns (pentru ???x?????):

Ce cacatul meu scoti pe gura aia idioata? Metin2 e CEL MAI SLAB JOC. Cine dracu ti-a spus tie ca are cea mai buna grafica? Nimeni care are macar un neuron in cap nu ar zice asa ceva. Chiar trebuie sa fi atat de ......prost?