| boyblasters a întrebat:

Stiti jocuri cu vrajitori? Sa poti face vraji, sa ai bagheta... ceva de genul. Dar nu wizard101, pe care il urasc.
FUNDA! Va rog!

Răspuns Câştigător
| Freshh a răspuns:

Trine 1 si 2, Harry Potter

| boyblasters explică (pentru Freshh):

Cel mai mult mi-a placut trine.

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Sunt o stiva. Cam fiecare RPG fantasy din ultimii 10 ani e legat de magie. N-am nici cea mai mica idee ce e wizard101 dar incearca Spellforce, Gothic 2/3/4 Arcania, TES Oblivion, TES Skyrim, Risen 1/2 si cam oricare joc din seria Harry Potter. Era cate un joc HP licentiat dupa fiecare film din serie.