| RapperuL_7603 a întrebat:

Stiti cumva servere private Metin2? De preferat sa aiba la shop-uri otele, sau DGA-uri sau chiar kinguri.Sa dati site-ul, cine nu da site-ul va zic de acum ca degeaba posteaza [P. S : sa mearga serveru. sa nu fie de acum 15 ani sa fie inkis.] Thx :*

Răspuns Câştigător
| Angelo_5170 a răspuns:

Mondial Mt2
otel+4, batalie+4, dinte+4,esorcisma+4,magnetica+4,partizan+4,evantai de 65+4, cutit dragon+4, arc dragon galben +4 ( te sfatuiesc sa te bagi pe Astasia, New World e inchis, iar VIP nu a mers niciodata! ) si acum siteul
http://mondialmt2.com/
Forumul
http://forum.mondialmt2.com/
Faza nasoala este ca iei BAN pentru vorbire in romana (stufful este rasist). Server francez (a fost italian dar a fost cumparat de francezi)
Harti noi, licori noi, perle noi, obiecte rare, banii se fac putin cam greu pica 3k maxim la salbatici care sunt map1(nu exista map2 si amazoane) NPC de P skillurile standard si competentele.Sunt mape legendare de exp Cave Misterieuse in care pica 300k maxim si minim 50k, poti creste acolo si la 120 :D
Distractie placuta, ZyoOo pe MondialMT2 server Astasia

2 răspunsuri:
| RapperuL_7603 explică:

StarMega5000:
Tu mi-ai dat un site pliin cu servere pe care l-am mai jucat happy si nu-s cum am scris eu,mondial am mai jucat si nustiam daca sa mai joc si Angelo mi-a zis de el in fine nu conteaza asta,mi-a dat explicati concrete,site+forumhappy, cei care nu ati luat funda, plz raspundeti happy

| StarMega5000 a răspuns:

Http://4metin.ro/servere-hostate-ip/ doar iti faci un cont il activezi si alegi ce metin vrei u plz funda ca ai aici zeci de site de metin