| Apocaliptic a întrebat:

Stiti jocul conQUIZtador, nu? Vreau si eu sa stiu cum se fac coroanele alea, sau cum im "upgradez" crucea aia. Spuneti-mi is mie, va rog frumos, cine stie. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ClassyAsFuck a răspuns:

LA toate felurile...dar trebuie sa ai foarte multe victoriiwinking Funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| StefanVLY a răspuns:

Încearcă să joci la competiţia aia (competiţie scurtă) parcă se numea, de acolo stiu ca făceai, şi are şi xxezon puţină dreptate, trebuie sa jocii mult, oricum jocul e foarte distractiv. Îţi urez o zi bună.happy

| ClassyAsFuck a răspuns:

Trebuie sa ai multe victorii, foarte foarte multe victorii

| Apocaliptic explică (pentru ClassyAsFuck):

Doar la oficiale, sau si la separeuri?