| InGeRaS2011 a întrebat:

Buna TPU stiti vre un joc gen metin2ro sau lungju3 dar sa fie privat? Va rog eu mult de tot, dar sa nu aiba garantat virusi! OFER FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

2 răspunsuri:
| VvladCobianu a răspuns:

Hello incearca metin2 fun ca e misto

| xDraulxD a răspuns:

Salut stiu eu cateva metinuri: metin2 Buzau leval maxim 99 cresti binisor (mai repede ca pe metin2.ro)
-metin2 night fury cresti foarte repede level maxim 250(e usor si frumos)
-metin2 wars level maxim 250 cresti frumos la 150 e putin cam greu.
-metin2 mondial aproape la fel ca metin2 mondial level maxim 250
-Win metin2 level maxim 250 cresti binisor, banii ii faci binisor...(3 sau 4 zile atingi leval maxim)
-metin2 hammer este PVP(cu duele, primesti direct level maxim... pe scurt, mura in gura)
Sunt multe metinuri...
Sper ca am fost de ajutor BAFTA