| iNnGaMeS a întrebat:

Stiu ca aceasta nu este o intrebare, dar vreau sa-mi spuneti parerea voastra despre acest server de Metin2, deschis astazi la ora 20:45 site: http://battle.mt2.ro

2 răspunsuri:
| GamerVlad a răspuns:

Deci dupa site si rate am impresia ca este un server easy care daca ii se face reclama va deveni unul cunoscut si jucat de o multime de playeri cu a fost M2 Steel.
Daca joci si daca nu ma insel esti chiar admin ma gasesti cu numele Jumbo.

| GamerVlad a răspuns:

Da, acest Metin 2 merita jucat dar exista buguri observate de mine la misiuni mai exact daca apas pe o misiune pe care am citit-o de exemplu la nivelul 6 cu mistretii daca imi arata cati mistreti mai am de omorat si apas pe pergamentul de citire al misiunii misiunea se resteaza dar in schimb metinul este super, cum am spus ma gasiti sub numele de Jumbo, regatul Jinno ( albastru ).