| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca am mai pus intrebari despre configuratii de Pc dar am nevoie de inca niste raspunsuri/sfaturi.As dori o configuratie pe care sa pot juca Fifa 14, Fifa World, poate chiar si Gta 4 pe low fara sacadari.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Eu as zice un Geforce 210 sau un GTx ca placa intre, 4-5 rami vin bine, Amd Radeon ca procesor, si un monitor HD, daca vrei sa nu ai lag, daca ai uitat ceva spune-mi

| AdrianSvR a răspuns:

As vrea o configuratie completa si daca se poate...sub 1000 ron

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru AdrianSvR):

Incearca pe mygarage.ro nu pe TPU