| Anoooniiiiiimmmmm a întrebat:

Stiu ca suna cam penibil dar stie cineva o aplicatie sau un mod in care pot lua niste wi-fi de acasa in vacanta( unde nu exista wi-fi si semnalul este mort, adica nu pot utiliza datele mobile)

1 răspuns:
| P4rAd0x a răspuns:

Buna,
Nu cred ca este posibil sa faci acest lucru, insa daca ai net de la UPC poti sa folosesti serviciul "UPC Wi-Fi Free" in orice loc in care exista o alta retea UPC, si totul e gratuit si fara vreo limita, trebuie doar configurata chestia asta si folosesti fara probleme. Nu exista cu siguranta alta metoda ca sa ai wi-fi in conditiile in care nu ai acces la reteaua respectiva, si nu ajuta dupa parerea mea sa incerci vreo aplicatie care pretinde ca ar face asta, pentru ca pur si simplu rezultatul este inutil si nu ai cum sa faci chestia asta.