| JJJJ134 a întrebat:

Bună TPU,am o problemă și sper sa îmi găsesc răspunsul,acum un an mi-am cumpărat un telefon, la 3-4 luni după ce l-am luat,in timp ce stăteam pe el, datele mobile sau wifi ul se opreau dintr-o dată,și se bloca telefonul, dacă porneam datele,nu meregeau, nu îmi arata că am nici 3G nici 4G nici nimic, doar semnalul, nu merge nici să deschid vreo aplicație, apăs pe ea și nimic și că să-l deblochez trebuie să-l repornesc din butoane, știe cineva cum rezolv? Dau funda

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este cumva un telefon cumaparat de la cineva, sau de la magazin cu factura?

| darrio2007 a răspuns:

Cum te putem ajuta daca nu spui ce telefon ai?

| NisipLaMare a răspuns:

Pai ce telefon ai mai exact?

| NisipLaMare a răspuns:

Posibil de la prea multe background apps si se blocheaza.
Posibil sa se supra incalzeasca cand i-l folosesti (Doar tu poti sti asta ) din cauza temperaturilor mari la partile electronice.
Da-i un reset complet dupa ce iti salvezi datele. Bafta

| JJJJ134 explică (pentru NisipLaMare):

Tot degeba, pot avea și 5 aplicații tot se blochează, mai ai vreo idee?

| NisipLaMare a răspuns (pentru JJJJ134):

Îți mai rămâne decat Butonul de Reset.

| JJJJ134 explică (pentru NisipLaMare):

Îi dai resetare și la maxim 2 zile incepe iar... Ai vreo idee?

| NisipLaMare a răspuns (pentru JJJJ134):

Acum nu am idee.