| EmilTraian95 a întrebat:

Buna TPU sunt mare amator de fifa insa nu am o consola inca. Ce imi recomandati sa imi iau xbox one sau play station 4? Specificati va rog de ce. As tinde spre Xbox deoarece gamepadul e mult mai comod pentru fifa insa nu sunt 100% convins ca e mai bun as vrea sa joc cel putin 5 ani de acum incolo fara probleme adica undeva la fifa 22 daca o sa imi iau consola acum.

2 răspunsuri:
| LipoLipo a răspuns:

După părerea mea eu îți recomand sa îți iei PS4 deoarece are un procesor mult mai bun, o placa video ce se bazează pe AMD next generation si o frecvență mai buna decât la xBox.Caută pe youtube Ps4 vs Xbox sau specificațiile tehnice si vei vedea diferență in unele jocuri.Succes! big grin

| EmilTraian95 explică (pentru LipoLipo):

Vreau numai pentru fifa si cel mult gta 5 alte jocuri nu. si nu stiu ca ii foarte incomoda consola la ps4 pentru scheme in FIFA