| android12 a întrebat:

Ce imi recomandati sa imi cunpar un play station 3 sau o consola xbox?

12 răspunsuri:
| RazvanVlad a răspuns:

Xbox

| dragos9234 a răspuns:

Ps3 este mai bun.

| Borsko a răspuns:

In primul rand invata limba romana ca nu am inteles nimic din ce ai spus, si in al doilea rand amandoua sunt console draguto. habar n-ai despre ce vorbesti

| android12 explică (pentru Borsko):

Invata tu fraiere dupa vino si vb cu mine taranule

| Borsko a răspuns (pentru android12):

Desteptule aia cu invata romana era pentru o fraiera care se dadea mare, raspunsul pentru tine e celalalt. merci ca m-ai facut taran si fraier cand eu nu ti-am zis nimic decat ti-am raspuns la intrebare, nu e vina mea ca aia si-a sters raspunsul.

| android12 explică (pentru Borsko):

Scuze dar nu am vazut credeam k mi-ai zis mie sorry

| Borsko a răspuns:

Iti spun eu amandoua sunt la fel de bune dar pe xbox sunt foaaarte multi copii mici enervanti happy Amandoua sunt super si au jocuri exclusive diferite foarte interesante.

Uite, PS3 are Gran Turismo pe cand X-Box 360 are Forza Motorsport, amandoua sunt geniale. PS3 are Uncharted pe cand X-Box 360 are Halo si Gears of War, toate sunt geniale.

Iti recomand totusi X-Box 360 din cauza controller-ului care e mai comod la mana si se simte mai bine, X-Box 360 mai are de asemenea si Kinect care este foarte interesant. un dezavantaj e ca trebuie sa platesti 4 sau 5 $ pe luna pentru online, daca vrei sa il modezi iti recomand X-Boxulwinking

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Play station 3

| Beretta a răspuns:

Play station 3

| Kennziiie a răspuns:

Xbox.

| Dudyy a răspuns:

Play Station 3

| minniemouse1312 a răspuns:

Play station 3