| Skizzo123 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati, am cumparat ieri un laptop(6gb ram, placa de 2gb dedicata, procesor i5 2,6) si imi merge sacadat rau fifa 11. precizez ca l-am luat de la altex si am 2 ani garantie.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Stiu dar "aparentele" nu conteaza. Verifica tot ce-am zis si revino cu un mesaj. Chiar daca un aparat gen un avion trebuie sa zboare, nu inseamna ca sigur va zbura.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai instalat toate programele, driverele? Ruleaza la "normal", sa n-ai chiar toate cele date la full (detalii, rezolutie). Updateaza-ti driverele si da-i detaliile la normal, sau ia jocul din alta parte, poate-i de vina versiunea.

| Skizzo123 explică (pentru CM7YRE):

La ce componente are ar trebui sa mearga si fifa 14 cu tot la maxim happy

| CM7YRE a răspuns (pentru Skizzo123):

Stiu dar "aparentele" nu conteaza. Verifica tot ce-am zis si revino cu un mesaj. Chiar daca un aparat gen un avion trebuie sa zboare, nu inseamna ca sigur va zbura.