| minteuandedouaori a întrebat:

Am un laptop fujitsu siemens 1 gb ram procesor de 2.0 ghz si placa video ii intel genium 4500HD imi mere sacadat test drive unlimited si fifa 2011 dacami mai cumpar 1 gb ram imi mai merge sacadat?

2 răspunsuri:
| dannyTm a răspuns:

Da.asta zic si eu inca 1gb ram nu stiu procesoru daca nu e dual core atunci si asta poate fi. zic sa te uiti la cerintele minime s-ar putea sa fie de la procesor deoarece are o putere prea mica pentru a suporta tdu si fifa happybafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti mai cumperi 1 Gb incearca si cu o placa video de 900