| intrebarreee a întrebat:

Buna TPU va rog frumos sa ma ajutati am o intrebare despre PC-uri :deci cand acum zile am pornit calculatorul si cand am ales userul (admin.)mia intrat si mi-a dat ceva eroare ...am dat restart si dupa aia cand am pornit calculatorul am intrat din nou pe user si nu mia mai aparut nici un icon pe desktop nici bara de joc, NIMIC. Deci daca intru in task manager si pornesc de acolo nettu atunci imi intra dar... va rog spuneti-mi daca stiti vreo modalitate sa repar PC-ul fara sa refac Windowsu! Cine da un rasp bun ia FUNDA! plzzzz ajutor

1 răspuns:
| odo89 a răspuns:

Incearca sa intri din safe mode (f8) si fa o scanare pentru virusi