| IceShot a întrebat:

Buna TPU.Va rog frumos sa-mi dati si mie theme de gs290 (lg cookie fresh). Va implor tot caut si nu gasesc.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

LG GS290 Cookie Fresh Theme:
http://www.umnet.com/mobile-themes/0-3248-0-LG_themes_240x400-0
Pentru download mai intai logheaza-te pe site(fa-ti cont) si apoi da clik pe poza (joc /aplicatie/videoclip)si apoi download (scrie cu albastru)in stanga pozei si apoi ai in dreapta deasupra pozei clik pe Download to phone (descarci direct in telefon daca ai telefonul conectat la pc) sau Download to pc (scrie tot in dreapta cu albastru)
Bafta!

| badboyyy a răspuns:

Si eu am acelasi tel... cauta pe mobil9.com sau pe lgmobile.com chiar la ei.eu pe mobil9 am gasit.

| IceShot explică:

Nu stiu frate nu inteleg bagami id george_alex0078 si explicami