| Șosețică a întrebat:

Buna TPU... tot caut Jocul Doodle Jump pentru telefonul LG gs290 (Cookie Fresh) de downloadat ca sa'l bag apoi in telefon cu ajutorul cablului de date, dar nu gasesc deloc... Ma poate ajuta cineva si pe mine ca sa'l gasesc

2 răspunsuri:
| liladyna a răspuns:

Stiu jocul si e doar pentru nokia.scuze.

| SplatAngel a răspuns:

Ba nu este doar pentru Nokia. legat de intrebare soseticalaughing) cauta si u pe net doodle jump pentru LG gs290 (Cookie Fresh)winking. bafta nu am timp acum ca iti cautam eubig grin