| NoName2105 a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati cu ceva. Am un Samsung galaxy Ace plus si nu reusesc sa intru pe internet folosind cablul de date conectat la laptop. Stiu ca se poate si stiu pasii insa mie nu imi merge. Va rog mult sa imi spuneti ce ar rebui sa fac,daca trebuie niste setari sau ceva la laptop. Laptopul este Asus si am internet prin cablu rds daca asta conteaza. Astept raspunsuri, dau funda! va rog mult!

Răspuns Câştigător
| danyonly a răspuns:

Deci happy te poti connecta cu ajutorul wifi hotspot tongue prin wifi nu cablu tongue prin cablu te conectezi cu laptopul folosind telefonul ca modem tongue

| NoName2105 explică (pentru danyonly):

Tot nu merge! sad nu stiu cum sa fac. trebuie un program, ceva? Ma poti ajuta? Promit ca dau funda!

2 răspunsuri:
| danyonly a răspuns:

Activeaza wifi la laptop ( sa emita wifi, daca nu ai emitator wifi cumpara unu tongue nu e scump max 30 d lei big grin dupa ce emiti wifi activeaza wifi de la telefon si dai conectare la laptop
! bafta