| browneyes99 a întrebat:

am si eu o problema...am un calculator si un laptop(net-ul este foarte prost pe laptop). vreau sa conectez cu cablul de la pc laptopul la internet... pc-ul sa nu fie conectat ci doar laptopulbig grin.cum fac? am bagat cablul in lapt. dar nu stiu cum sa-l conectez. ce setari trebuie' sa fac?

1 răspuns:
| Hassel a răspuns:

Daca ai pus cablul unde trebuie, si laptopul are deja setarile de la net(ar trebui sa le aiba, daca ai zis ca are netul rau) ar trebui ca netul sa functionezewinkingdaca nu functioneaza, da un telefon la firma care iti furnizeaza netul si intreaba-i pe ei, fiindca ei stiu cel mai bine si sunt calificati in astahappypace.