| clau756 a întrebat:

Buna TPU va rog sa-mi da-ti si mie un link de unde sa downloadez farming simulator 2011 dar sa nu fie demo am mai incercat dar nu stiu cum si cu ce program sa montez acea imagine iso va rog sa ma ajutati! dau funda celui mai bun raspuns happy

1 răspuns:
| YONTU a răspuns:

1. Cauta pe google Iso Hunt
2. Click pe primul link
3. Scrii la search "Farming Simulator 2011" (fara " ") (ce vrei tu)
4. iti alegi ce vrei tu din lista aia(da desigur dupa ce ai scris la searchlaughing na spun pe limba romana)
5. Apoi descarci
6. Te descurci tu dupa aia...
7. Funda?big grin