| VictorL a întrebat:

Bună TPU, vin cu o astfel de întrebare: Poate skype să îmi controleze convorbirile video și cele audio? Dacă da, cum și de ce, iar dacă nu, la fel, spuneți de ce. Fundă celui mai bun răspuns!

3 răspunsuri:
| 3dy a răspuns:

Da poate sa iți controleze skype convorbirile video și audio. De ce? Din motive de securitate orice program de convorbire audio -video este securizat pentru anumite lucruri.Da, toate convorbirile video-audio sunt înregistrate în baza lor de date și verificate sa știe dacă vrea cineva sa ii atace sau dacă vrea sa atace alte programe. După o lună se șterg dacă nu suspectează nimic.

| VictorL explică (pentru 3dy):

Dar dacă vorbesc ceva important cu cineva de exemplu sau arăt cuiva ceva? ei mă pot ataca?

| 3dy a răspuns (pentru VictorL):

Depinde ce.Este legat de afaceri conturi bancare chestii etc de genul nu.Sa arăți hack-uri poți să arați nu pățești nimic.Doar dacă încerci să spargi skype da te ataca dar alt cumva nu. Nu te speria nu te ataca asa ușor.