| NuMaiConteazaNumele a întrebat:

Vrea cineva sa joaca cu mine un survival de minecraft?
Ma rog, eu nu stiu cum sa fac server pe minecraft si sper ca stiti voi cumva, si asa nu amprieteni care joaca minecraft si nu prea am cu cine sa joc, iar pe minecraft survival servers ro e plin de grieferi.
Multumesc! big grin

5 răspunsuri:
| Aflorin a răspuns:

Eu as dori, stiu eu cum sa fac server.

| NuMaiConteazaNumele explică (pentru Aflorin):

Hey florin, da-mi un mesaj cu id tau si vorbim mai multe multumesc ca ai raspuns big grin

| cocp a răspuns:

Eu as vra da nu pra stiu cum sa fac multiplayer am casti camera de toate

| aNNNdyw0w a răspuns:

Eu joc cu tine baga-ma pe spyke bacali.andrei si intra pe server asta :MC.MGaming.Ro