| SonyaStinea a întrebat:

Vreau jocuri asemanatoare cu IMVU, sau sa imi spuneti ce trebuie sa fac ca sa imi mearga iarasi IMVU. Dupa ce m-am jucat pe IMVU ceva timp cateva zile nu am mai intrat.Si a inceput sa imi apara de fiecare data cand intru Restart IMVU? Si dau da si tot aia imi apare.L-am sters si l-am descarcat iar, dar tot nu merge.Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| BømbøniikáDøLLcee a răspuns:

Sincer si eu am avut IMVU, si mie mi s-a intamplat la fel. Dupa un timp calculatorul nu a mai vrut sa porneasca, de fapt imi scria ceva in engleza in legatura cu virusi.Am chemat un specialist si a spus ca e din cauza unui joc.Imediat m-am gandit la IMVU si nu l-am mai descarcat...Iti sugerez sa faci la fel happy