| HaiNoroc95 a întrebat:

Salut..As vrea sa stiu si eu de ce se tot da restart la pc.Se da restart chiar si cand vreau sa fac windowsul sau intru in bios.Am schimbat pasta termoconductoare si am sters si praful din unitate! Chiar nu stiu ce sa mai fac. si nu se da restart la un anumit timp... de exemplu il deschid acum se da restart in 5 minute dupa aceea isi da restart in 4 ore.o data nu s-a dat restart timp de cateva zile. Va rog ajutati-ma! happy

Răspuns Câştigător
| EricCartman a răspuns:

Sursa este de vina

3 răspunsuri:
| EricCartman a răspuns:

Sau atunci cand se da restart da si blue screen, daca da atunci sunt de vina memoriile

| HaiNoroc95 explică (pentru EricCartman):

Pai blue screen nu da.

| BestDrugs a răspuns:

Pot fi mai multe motive : sursa defecta, placa de baza sau daca iti da bluescreen ramii