| Ibrahimovic a întrebat:

De ce nu merge sa intru pe Yahoo Messenger 11.5? Am sters o data tot messu din pc, am dat restart la pc, am descarcat si reinstalat iar messu, dar tot nu merge:| Imi apare aceasta eroare cand vreau sa ma conectez
http://www.imagebanana.com/view/x4gonz5x/untitled.png
Ce trebuie sa fac ca sa mearga? Dau FUNDA cui ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Probleme cu compatibilitatea. instaleaza winu din nou. nu o sa iti mearga nici o alta versiune de mess. degeaba stergi tu din calc pentru ca orice program isi face unele fisiere pe care nu le gasesti in sistem. spor la formatatwinking

1 răspuns:
| mogwtz a răspuns:

Incerca sa instalezi messenger 10 ala poate iti merge