| RianaAlexia a întrebat:

Vreau sa imi iau jocul Dead by daylight de pe steam dar nu pot lua un paysade asa ca ma gandeam sa ii cer ajutorul mamei daca poate cu cardul. Cum sa o intreb, mi-e rusine. Il iau din banii mei, nu e asta problema. Cum sa o intreb
P.s- Stie cineva cat inseamna 14 euro? Multumesc, dau funda logic.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pai spune-i si tu ca ai vrea acel joc dar in magazine nu-l gasesti, mai sunt si inchise si daca n-ar vrea sa plateasca acum cu cardul ei... Nu pot sa cred ca-ti vine asa greu, doar e mama ta. De obicei nu-ti da bani de buzunar sau cum sunteti voi acolo in familia voastra? Nu vreau sa te jignesc, doar ma intreb asa si ma mir. Oricum fa-ti curaj pentru ca in viata numai asa poti obtine ceva!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

14e = 63roni (630 000 de mii)
Apoi cum sa-ti fie rusine sa-i ceri mamei tale? Doar e mama ta, daca de la ea nu ceri atunci de la cine? big grin

| RianaAlexia explică (pentru lpavel):

Nu stiu, pur si simplu nu stiu cum sa o intreb straight face

| RianaAlexia explică (pentru lpavel):

Ba da imi da bani, imi pot lau un paysafe de la magazin dar. sunt sigura ca o sa zica ca costa prea mult jocul si ca irosesc banii.

| lpavel a răspuns (pentru RianaAlexia):

Pai spune-i ca asta sa fie cadoul tau de Craciun, ca ti-o doresti de mult timp... Credeam ca fetele pot indupleca mamele mai usor happy

| lpavel a răspuns (pentru RianaAlexia):

Pai spune-i si tu ca ai vrea acel joc dar in magazine nu-l gasesti, mai sunt si inchise si daca n-ar vrea sa plateasca acum cu cardul ei... Nu pot sa cred ca-ti vine asa greu, doar e mama ta. De obicei nu-ti da bani de buzunar sau cum sunteti voi acolo in familia voastra? Nu vreau sa te jignesc, doar ma intreb asa si ma mir. Oricum fa-ti curaj pentru ca in viata numai asa poti obtine ceva!