| ReZiSTorr a întrebat:

Vreau sa imi instalez windowsu din nou... am incercat cu vreo 12 programe sa fac un cd bootabil dar nu am reusit. nu vreau sa aud de nero6 sau cd iso burner sau free iso burner. Vreau un program foarte simplu si folositor.

7 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Cu nero e cel mai simplu. Montezi imaginea, bagi un CD blank, dai Copy Disc. Problema rezolvata. Devine bootabila.

| blu25 a răspuns:

Power iso sau daemon tool. power iso, dupa parerea mea e mai usor de utilizat.

| ReZiSTorr explică (pentru blu25):

nu vreau cd virtual

| ReZiSTorr explică (pentru ReZiSTorr):

In afara de daemon tools, mai zi-mi unul sa am doua

| blu25 a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Eu toate dvd. urile cu windows mi le.am facut cu power iso, si a unctionat foarte bine, daca vrei iti las si instructiuni cum sa faci.

| ReZiSTorr explică (pentru blu25):

Lasa-mi te rog frumos, am incercat de toate. poate macar tu imi spui bine. imi da eroarea "error reading media information" spune-mi te rog ce sa fac?

| blu25 a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Http://www.youtube.com/watch?v=YCfJv-AeFds vezi daca te descurci cu acest video. daca nu iti mai dau ceva.