| madybeby a întrebat:

vreau sa imi recuperez un cont de facebook vechi dar numai stiu ce email aveam si mai ales parolaa. se poate altcumva? Fundaa

4 răspunsuri:
| DebiiYT a răspuns:

Cred ca cea mai usoara metoada e sa iti faci un email nou si apoi pe acel email iti faci un cont nou de facebook...nu crezi ca ar fi mai usor asa?

| madybeby explică (pentru DebiiYT):

Am nevoie de acel cont ca vreau sa intru sa il sterg

| DebiiYT a răspuns (pentru madybeby):

Pai si asa si asa tot nu il mai folosesti si pana la urma il sterge FACEBOOK-ul.

| StefanAtreides a răspuns:

Du-te la un prieten/a si roaga-l/o sa intre pe contul lui/ei de facebook si sa scrie numele pe care il aveai la cont la functia de cautare. Dupa ce vei gasi pagina de FB, la informatii vei vedea ca este scrisa adresa de mail. Apoi intra la "Parola uitata"