| adimancool a întrebat:

Vreau sa-mi creez un metin, al meu sa-l folosesc cu prietenii prin hamachi k m-am saturat sa tot joc private si n-am fost in viata mea gm sau ga sau own.cine ma poate ajuta si cu clientul si cu tot ce am nevoi add la manstar072 pe mess.(in special vreau ajutor de la cineva care si-a facut un metin)scuze categoria

1 răspuns:
| LAMARE a răspuns:

Frate, nu poti face un metin. daca vrei faci ori un server de sa-mp.com sau.ro sau deschizi in lan o lume de minecraft (P.S. nu merge in versiuniile beta)