| TraficantaDeVisee a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar de pe EMAG jocul Sims Social 3 : University Life [ este un Expansion Pack ]... la mai multe informatii despre joc scria ca " necesita Sims 3 ". Cum adica necesita Sims 3 laughing? asta nu am inteles..trebuie sa mai am un joc Sims 3 sau sa descarc ceva de pe net?
Va rog ajutati-ma! happy
Multumesc anticipat, dau funda. love struck

4 răspunsuri:
| Чернобыль a răspuns:

Mai intai trebuie sa ai jocul de baza, ca altfel nu merge.

| TraficantaDeVisee explică (pentru Чернобыль):

Jocul de baza obisnuit sims 3? ( pe Cd sau DVD - ce o fi ) laughing

| Чернобыль a răspuns:

Da! Ala iti trebuie.

| andreiroktu a răspuns:

Inseamna ca iti trebuie versiunea originala de la sims 3 adica de ex nu sims 3 supernatural, versiunea originala daca nu nu iti merge. FUNDA?