| numaieoadi a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un laptop pana in 12 milioane. Nu vreau cel mai bun laptop pentru ceva filme un joc poate. Si am vazut ca multe au procesorul Intel Celeron Dual Core DE 2.2 GHZ. Ce parere aveti? Merg ceva jocuri pe el? Nu vreau jocuri cu grafica la maxim sau performanta. Multumesc! DAU FUNDA

1 răspuns:
| Hantila_Marian_1999 a răspuns:

Uite aici un site cu 3 laptopuri bune la un pret foarte mic: http://www.yoda.ro/laptopuri/3-laptop-uri-tari-la-buget-redus.html]
P.S.: Poti sa le gasesti mai ieftin decat scrie acolo!