| numaieoadi a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un laptop pana in 12 milioane. Nu vreau cel mai bun laptop pentru ceva filme un joc poate. Si am vazut ca multe au procesorul Intel Celeron Dual Core DE 2.2 GHZ. Ce parere aveti? Merg ceva jocuri pe el? Nu vreau jocuri cu grafica la maxim sau performanta! DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Ai pus ochii pe vreunul?

| infinitial3x a răspuns:

Da procesorul este destul de bun da acum conteaza sa ai si 1 GB RAM cel putin si o placa video de 128 mb minim ca sa iti mearga lejer sa nu te chinui sau poate ceva mai bun la banii aia poti sa iei ceva si mai bun. Sper ca te-am ajutat. Funda?