| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un calculator pe piese si sa se încadreze intr-o suma de 3000 Ron.
Sa fie cât de cât de gaming.
Asa ce mi-as dori prima data ar fi o placa video nVidia Gforce GTX 960 un procesor Intel core I5 si o unitate optica. Restul ce mia-ti recomanda?
Multumesc anticipat.
Va rog niste link-uri.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-l cumperi pe piese te costa si mai mult si nu stii daca vor lucra imprena la capacitate maxima. Iati un sistem gata facut si care sunt testate. Uite unul excelent: http://www.pcgarage.ro/......ce-2x-4gb/