| vinhod a întrebat:

vreau sa va cer parerea despre Tableta 7 All Winner a13... untati ce contine :

Tableta All Winner A13: sistem de operare Android 4 si procesor de ultima generatie A 13 (Cortex A8 1.2 GHz)

Ecran: 7 inch capacitiv multi touch

Frecventa procesor: 1.2 GHz

Procesor grafic: MALI 400

Memorie RAM: 512 MB DDR3

Spatiu stocare: 2 GB

Spatiu stocare extins pe Micro SD: suporta pana la 16 GB

Rezolutie: 800 x 480

Acces internet: Wi-Fi

Android Market/Google Play preinstalat: ofera acces gratuit la zeci de mii de aplicatii Android

Pachetul contine: tableta, adaptor micro USB, cablu de date si de incarcare USB

deci ce parere avetI? merita 4? e bun? nu prea le am cu tabletele asa ca... am nevoie de parerea unui specialist in domeniu

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Fugi de-aici cu chinezariile astea depasite! Macar iei o chinezarie care sa isi merite banii - http://www.mp4nation.net/......16gb-black - ceva de genul asta.