| anonim_4396 a întrebat:

Este buna o tableta asa: Procesor de ultima generatie: A13 (Cortex A8 1. 2 GHz)

Frecventa procesor: 1. 2GHz

Memorie RAM: 512 MB DDR 3

Spatiu stocare: 4 GB ( 1, 4 ocupat de sistemul android )

Camera foto: de 0. 3 megapixeli

Spatiu stocare extins pe Micro SD: suporta pana la 32 GB

Ecran: 7 inch capacitiv in 5 puncte

Rezolutie: 800x480 pixeli

Acces internet: WiFi sau modem extern 3 G

Iesiri: mini USB, micro SD card, casti si miniHMDI

Baterie: 3000 mAh

Timp de utilizare: 5- 7 ore ore cu WiFi deschis si utilizarea non stop

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Cauta ceva cu memorie ram minim 1 GB
daca ruleaza android de la 4.0 in sus o sa aiba nevoie

| anonim_4396 explică (pentru Danzell):

Zi daca e buna

| Danzell a răspuns (pentru anonim_4396):

La specificatii e ok. nu stiu insa despre ce device vorbesti. presupun ca despre o tableta Allview?
daca da, as spune pas. eu personal as prefera sa iau orice altceva.
daca nu ai un buget cat de cat mare, ti-as recomanda Tableta Asus MeMO Pad (sunt mai multe variante), Acer Iconia B1, sau Lenovo IdeaTab A100