| OmulSiXPacksSs a întrebat:

Buna TPU vreau saj sa ma apuc de un joc online fain dar nu stiu care, va rog exemple de jocuri online faine, chiar si mmouri

4 răspunsuri:
| ItzBogdanMDFK a răspuns:

League of Legends, Battlefield 4 Multiplayer ( il cumperi de pe Origin ), Call of Duty Advanced Warfare ( il cumperi de pe Steam ), Metin 2 RO.

| vreaumult a răspuns:

Eu iti propun acest joc este foarte frumos cu puscariasi uitate
https://www.youtube.com/watch?v=UZxLBTmzDCY&feature=youtu.be

| RorschachK1 a răspuns:

4Story, World of Warcraft, DC Universe. Pe astea le-am jucat si sunt preferatele melewinking.

| adiman2010 a răspuns:

League of Legends, Drakensang, Dota 2. Le joc si nu trebuie sa le cumperi.