| Cr3Tzu a întrebat:

Buna TPU... Vreau si eu niste "programe" care atunci cand le pornesti sa scrie pe desktop un text ...Va rog mult dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca-ti fac eu, mmmm_nnnn921

3 răspunsuri:
| Cr3Tzu explică:

Nuu.eu vroiam sa zic sa scrie litera cu litera textul fara sa schimbe imaginea dupa desktop.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cr3Tzu):

Si asa se poate! faci wallpaper-e identice doar cu litera schimbata si locul literei, apoi faci un gif punandu-le in ordinea care trebuie pentru a aparea asa cum vrei tu, e foarte simplu sau spune-mi mie si ti-l face eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci mai intai wallpaper-e cu textul respectiv, la rezolutia pe acre o are pc-ul tau, si apoi poti folosi Wallpaper Slideshow LT, sau pui pur si simplu poza cu textul respectiv pe desktop! daca nu e decat 1 text! sau! faci un gif din mai multe poze cu textul respectiv si-l pui pe desktop ca wallpaper! sunt atatea variante! happy