| 28roxy a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri noi si frumos cu brunete! cele mai frumoase primesc funda!:X:X

Răspuns Câştigător
| Smiley97bla a răspuns:

Nu prea ştiu despre brunete neaparat, dar îţi postez câteva aşa, în general:
1. Ceea ce nu apreciezi, pierzi! Şi ce pierzi, apreciază altul de doua ori mai mult!
2. Singurul băiat care te merită este acela care ar face orice ca să te vadă fericită!
3. Când cineva nu te caută înseamnă că nu îţi simte lipsawinking.
4. Şi uneori orgoliul poate distruge cele mai frumoase lucruri!
5. Ce unii au şi nu apreciază, alţii îşi doresc şi doar visează!
6. Numele meu de familie nu este "Google", aşa că nu mă căuta doar când ai nevoie de ceva.
7. Nu îi dezamăgi pe cei care au încredere în tine şi, să nu ai încredere în cei care te-au dezamăgit deja.
8. Am două defecte... Primul este că sunt prea bun... Al doilea este că sunt foarte mulţi care au abuzat de primul defect!
9. Îţi spun să fii tu însuţi, apoi te judecă...
10. O relaţie este pentru două persoane, dar mulţi încă nu au învăţat să numere!
11. Eu sunt ca Timpul: odată ce m-ai pierdut, nu mă mai poţi recupera.
12. Ea zâmbește mai departe cu o parte din inimă care nu mai bate.
13.

Când o persoană te caută chiar şi după ce v-aţi certat, ţine-o aproape de sufletul tău pentru că într-adevăr te iubeşte!
14. Sătula de minciuni şi de vorbe goale, cum ar zice Caragiale: '' Înţelegi matale? ''
15. Şi îmi spui că sunt mică că nu ştiu să iubesc, nici măcar nu m-ai lăsat să îţi dovedesc!
16. A fost o vreme când te întrebai "unde este ea"... acum te întrebi "o să mai fim împreună cândva?"
17. Sunt eu cu prietena mea cea mai bună. Ne potrivim de minune, că-i ca mine de nebună!
18. M-ai făcut să adun vise, speranțe și amintiri, crezând că mă vei iubi ca-n prima zi.
19. Şi de acum nu îmi mai pasă de tine.Cred că aşa va fi mult mai bine.
20. Ascult o melodie neîncetat. Îmi aminteşte de tot ce ne-a legat.
21. Am pus armele jos, nu mai pot aştepta se pierde toată dragostea.
22. Poţi să îmi dai sfaturi, dar să nu îmi spui niciodată ce trebuie să fac.
23. Şi prinţul meu nu s-a întors să mă trezească cu un sărut din visul meu magic. Ori eu nu sunt o prinţesă, ori calul lui e şchiop.
24. Adolescenţa- Plictiseala de a fi singur, dorinţa de a fi doi, teama de a fi trei.
25. Cenuşăreasa nu a fost nevoită să îşi dea rochia jos ca s-o iubească prinţul ei.
Nici tu!
26. La o femeie trebuie să ţipi doar atunci când îi spui "TE IUBEEESCCCCCCCCC!"
27. O femeie nu zice "Sunt geloasă". Ea îţi spune: "Fă ce vrei, nu mă interesează".
30. Cine te iubeşte se întoarce. Greşit! Cine te iubeşte nu pleacă.

Sper să îţi placă. Îţi mai dădeam dar este o oră cam înaintată :d.
Fundiţă? happy