| VampireBlood a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste statusuri super misto legat de dragoste de viata orice! multumesc si as mai dori niste jocuri 3d ca secret builders, dar sa nu fie greu sa-ti faci cont! mersi! fundita cele mai multe:X

Răspuns Câştigător
| InViataReala a răspuns:

Ai nevoie de dovezi ca să crezi. Ai nevoie de iubire ca să ştii ce îţi doreşti.

Vrei să mă răneşti sau vrei să mă foloseşti pentru ai răni pe alţii?

Noi: 2 nebuni ce n-am ştiut să ne înţelegem. Lumea: un sanatoriu din care nu ştim ce să alegem.

Îmi place că lângă tine chiar uit de toate şi imi place când aiurea ne plimbăm prin noapte

Mi-e dor să te strâng în braţe, să te sărut.Mi-e dor să îmi vorbeşti, mi-e dor să te ascult!

Sper ca te-am ajutat! Fundita?

2 răspunsuri:
| InViataReala a răspuns:

ATENTIE! Postarea repetata de intrebari/raspunsuri ce incalca regulamentul TPU va duce la suspendarea sau chiar la anularea contului.

Jocuri nu stiu.
Fundita?

| Diana_Ilies_1997 a răspuns:

Intr-o zi iubirea s-a intalnit cu prietenia... iubirea o intreaba pe prietenie: daca eu exist, tu ce rost mai ai?::prietenia raspunde: ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima. gasesti mai multe daca cauti pe google insa de jocuri nu stiu.