| edysimion a întrebat:

vreau si eu sa-mi cumpar un calculator nou ce imi recomandati? pls repede

Răspuns Câştigător
| EdwardTeach a răspuns:

Recomand să-ţi faci unul pe bucăţi, pe site-uri specializate cum ar fi http://www.caro.ro/configurator.php
Este mult mai avantajos decât sistemele desktop gata făcute.

| edysimion explică (pentru EdwardTeach):

Deja am luat altul placa gygabite hard de 1 tb 4 gb ddr3 am mai si uitat dar merge bine dar nu pentru mine era calculatoru era pentru un prieten eu doar l-am ajutat dar de curand a bagat internetul si ii apare o eroare la windows(are windows 7 dar nu oroginal)si are niste boxe logiteck sicu telecomanda si nu i se mai aprinde displayul de la ele nu mai merg sa asculte muzica si se aude un fasait in ele ce sa fac?\

1 răspuns: