| Vasilescu_Victor_1976 a întrebat:

Cum pot filma fara nici un program. Daca nu pot ziceti-mi niste programe fara virusi si cat mai ieftine poate chiar gratis si fara sa mai instalez alte prosti ca sa reusesc sa instalez programul.

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

OBS e gratis si e chiar cel mai bun program de filmat.

Sau daca ai placa de Nvidia oarecum recenta, si decenta (iti trebuie placa video decenta sa filmezi oricum), iti poti instala NVidia Shadowplay

| Xdreaper21 a răspuns:

Iti recomand obs si daca vrei sa editezi de pe file list Sony vegas
Dar nu recomand

| Asany a răspuns:

Recomandarile mele sunt : OBS, dar partea naspa este ca nu poti pune pauza si Bandicam, dar partea naspa este ca poti filma doar 10 min.