| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta in legatura cu un anumit program de filmat : Action Mirillis? Problema este ca atunci cand dau sa incerc sa filmez (Regiune desktop activ) nu imi apare chenarul acela, probabil unii dintre voi stiti despre ce vorbesc daca ati avut programul, ce ii pot face sa pot filma cu acel chenar? PS : Am reinsalat programul si nimic. FUNDA!

2 răspunsuri:
| VNF a răspuns:

Posibil sa fie o eroare de la Windows, incearca sa-l reinstalezi corect, dupa care sa il pornesti utilizand administratorul " open with administrator", daca nici atunci nu merge, e posibil ori sa nu fie el configurat corect, ori o problema de la Windows, daca nu reusesti iti recomand Fraps 99, full version. Daca nu ai de unde sa faci rost de el te pot ajuta eu, lasa-mi doar un mesaj. O seara placuta. Funda?

| SiderS a răspuns (pentru VNF):

Daca ar fi eroare nu ar fi de la windows ar fi de la program... este luat de pe site oficial. Am dat pe functia ecran activ si cand dau pe cea cu chenarul sa setezi tu ce dimensiune vrei sa filmezi, ce portiune nu imi apare aceea doar fps in colt.Iar fraps nu mai vreau pentru ca are putin lag daca intelegi. Action nu imi face lag absolut deloc.