| NicuNicku a întrebat:

Vroiam sa va intreb in legatura cu call of duty black ops. Imi merge scadat, calculatorul indeplineste cerintele, 4 gb ram placa video nVIDIA gt g force 440 procesor single core 3, 1ghz si tot nu stiu ce are... Dau funda...

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

@b34TdoWnLiV3: Iti sugerez sa taci daca nu ai habar.
@Nicu: E de la procesor 100%. Nu o fi nici placa video mare fis, dar daca o pui alaturi de un procesor capabil, o sa vezi ca e cu totul alta viata!winking

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

E de la procesor single core.

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Ati sugerez sa ati reformatezi calculatorul si daca vezi ca nici atunci nu merge inseamna ca e de la procesor succeswinkingFunda?

| NicuNicku explică:

Ma dar modern warfare 3 imi merge perfect... nu cred ca e de la procesor. adica nu stiu