| BrehuescuCosmin a întrebat:

xD
Mi-am luat de curand o unitate pentru PC si as vrea sa stiu daca imi merge GTA IV, Mafia 2, Pro Evolution 2011, FIFA 2011 pe urmatoarele cerinte:
Procesor: Intel E5500 2.8 GHz
Placa de baza: MSI G31TM-P21
Memorie: 3GB DDR2
Hard-Disk: 500GB
Placa Video: Nvidia 8400GS, 512MB
Placa Audio: on board
Placa de Retea: 10/100 on board

Sper sa nu-mi dati site-uri de genul SystemRequirementSlab, deoarece, momentan sunt plecat si unitatea e impachetata.

>= Multumesc Frumos! >big grin

2 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Iti va merge pe low details(intrii in setarile jocului si nu pui detaliile maxim lasi pe minim sau low)

| SCOOBftw a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com

Incearca site-ul asta.

Gasesti o multime de jocuri si ei putea vedea daca iti si merg :).